Obsługa Inwestycji


Obsługa inwestycji modernizacji oświetlenia

Kluczową działalnością firmy IHOL jest obsługa inwestycji z zakresu modernizacji oświetlenia. Na przestrzeni ostatnich lat realizowaliśmy kontrakty publiczne w systemie "Zaprojektuj i wybuduj" na terenie całej polski. Modernizowaliśmy oświetlenie podstawowe i ewakuacyjne w takich obiektach jak szpitale, szkoły, urzędy czy hale sportowe. Duże doświadczenie, profesjonalizm oraz wysoka jakość stosowanych produktów przełożyła się na pełne zadowolenie inwestorów o czym świadczą poniższe listy referencyjne.
 


System "zaprojektuj i wybuduj"

Całość prac związanych z modernizacją oświetlenia w systemie "zaprojektuj i wybuduj" składa się z kilku podstawowych etapów. Firma IHOL może zrealizować cały zakres prac kompleksowo lub wykonać pojedyncze elementy:
  • projekt oświetleniowy
  • dostawa materiałów
  • prace instalacyjne


Profesjonalizm działania

Działania wykonywane przez firmę IHOL opierają się na wieloletnim doświadczeniu i szerokiej wiedzy z zakresu techniki świetlnej. Wszelkie projekty oświetleniowe są realizowane na podstawie aktualnych norm oświetleniowych, wytycznych unijnych oraz przepisów i ustaw krajowych. Narzędzia wykorzystywane do pomiarów posiadają branżowe certyfikaty oraz aktualne kalibracje. Natomiast produkty stosowane w projektach oświetleniowych są wykonane z wysokiej jakości materiałów i komponentów gwarantując długą, bezawaryjną pracę. Ponadto rozwiązania elektroniczne są zgodne z aktualnymi dyrektywami, normami i przepisami prawnymi.

Naszą ofertę kierujemy do inwestorów publicznych, generalnych wykonawców termomodernizacji oraz firm elektro-instalacyjnych.

 
IHOL
Łódź, ul. Stare Złotno 47
e-mail: biuro[małpa]ihol.pl
Nowoczesne oświetlenie LED