O firmie


Kim jesteśmy?

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2010 roku jako pion Prolight założony w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości. Po trzech latach aktywności rynkowej, w trakcie której uzyskaliśmy liczne wyróżnienia oraz nagrody, postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom profesjonalnych dystrybutorów oświetlenia LED i rozszerzyć zakres naszej działalności. W lipcu 2013 roku w wyniku dotacji unijnej otrzymanej na badania i rozwój oraz innowację powstała nowa firma pod nazwą IHOL.

Nasza firma specjalizuje się w:

  • kompleksowej obsłudze inwestycji oświetleniowych
  • hurtowej sprzedaży oświetlenia LED
  • konstruowaniu opraw na zamówienie
  • doradztwie w doborze ilości i rodzaju opraw
  • projektowaniu oświetlenia
  • koordynowaniu inwestycji elektrycznych (oświetlenie, zasilanie itp.)
  • badaniach i testach opraw LED

Dystrybucja

Dotychczas na rynku oświetlenia  brakowało miejsca, w którym klient mógłby kupić produkty różnych producentów, zawierające ich pełen opis techniczny. Przeglądając katalogi importerów oświetlenia często natrafiamy na kardynalne błędy - np. mylony jest strumień świetlny lampy ze światłością oprawy czy sprawność oprawy z współczynnikiem mocy. Co za tym idzie klienci po przeprowadzonej inwestycji byli niezadowoleni, gdyż oprawy były źle dobierane do potrzeb czy specyfiki oświetlanego miejsca. Naszym celem jest przeciwdziałanie takim sytuacjom. Co więcej dzięki licznym testom oraz znajomości rynku producentów w naszej ofercie są dostępne produkty o najwyższym stosunku jakości do ceny.

Certyfikaty

Oferowane przez nas produkty posiadają certyfikaty CE wydane przez notyfikowane jednostki badawcze, a także deklaracje środowiskową RoHS. Dodatkowo, dostarczane przez nas oprawy są przebadane przez polskie Laboratorium Techniki Świetlnej.

Partnerzy

Laboratorium Technika Świetlna Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości Carbon Center
Sieć hurtowni GRODNO S.A.
Łódzka Izba Przemysłowo Handlowa Transfer Multisort Elektronik Wichary Technic
     
Akademickie Inkubatory Przedsiędbiorczości

Dołącz do nas 

Poszukujemy młodych talentów z wykształceniem politechnicznym (automatyka, elektronika, energetyka, fizyka) oraz osób z zamiłowaniem do technologii LED.

 
Aktualne oferty zatrudnienia:

  • Projektant oświetlenia
  • Kierownik robót elektrycznych

 
IHOL
Łódź, ul. Stare Złotno 47
e-mail: biuro[małpa]ihol.pl
Nowoczesne oświetlenie LED