Lampy na zamówienie

Lampy tworzone na zamówienie

Pomimo szerokiej oferty opraw led na rynku oświetleniowym istnieją miejsca, w których dostępne rozwiązania nie sprawdzają się. Dotyczy to zarówno kosztów eksploatacyjnych, budowy jak i jakości lamp. Wobec powyższego postanowiliśmy stworzyć dział Lampy na zamówienie, gdzie klienci przedstawiają specyfikę miejsca oraz występujące tam utrudnienia. My natomiast analizujemy zebrane informacje i próbujemy stworzyć produkt odpowiadający zapotrzebowaniu klienta. Do chwili obecnej stworzyliśmy dwie oprawy (dostępne w naszej ofercie), których dotychczas nie było na rynku.

Pierwsza to oprawa do hal wysokiego składowania, która została stworzona w odpowiedzi na zapytanie niemieckiego koncernu zajmującego się logistyką. Inwestor poszukiwał lampy, która zwiększy natężenie oświetlenia przy montażu na 13 metrach wysokości. Dodatkowo nie może występować efekt przykrego olśnienia i oprawa musi być niewielkich rozmiarów, aby kierowca wózka widłowego nie zniszczył jej podczas umieszczania palety na górnym regale. Wszystkie te założenia musiały być spełnione przy jednoczesnym możliwie najmniejszym zużyciu energii elektrycznej. W efekcie naszych prac powstawała oprawa spełniająca powyższe założenia, przy wysokości korpusu oprawy jedynie 4 cm i mocy czynnej 40W. W chwili obecnej w naszej ofercie posiadamy już rodzinę produktów powstałych na bazie właśnie tej oprawy.  

Druga to lampa będąca zamiennikiem popularnego rastra. Jest to jedyna oprawa na polskim rynku, która emituje taką samą ilość światła co rastr 4x18W przy jednoczesnym braku widocznych źródeł światła (diod). Najważniejszą zaletą tej oprawy jest możliwość przeprowadzenia modernizacji oświetlenia zamieniając ją w stosunku 1 do 1 względem tradycyjnego rastra 4x18W. Warto zwrócić uwagę, że moc naszej oprawy to jedynie 36W. Co więcej w ofercie posiadamy też wersje oprawy z klasą szczelności IP65, atestem PZH oraz współczynnikiem oddawania barw  Ra > 90 - co pozwala na zastosowanie jej m.in. w salach zabiegowych.

Jeżeli potrzebujecie Państwo specyficznej lampy bądź potrzebujecie oświetlić niestandardowe miejsce to zachęcamy do kontaktu z nami. 

 


 
IHOL
Łódź, ul. Stare Złotno 47
e-mail: biuro[małpa]ihol.pl
Nowoczesne oświetlenie LED